Kas 3-päevase toiduga on asendatud greibi?

Vaatamata kolmepäevase dieedi väidetele ei tohiks greibimahust sisaldavate toitude spetsiifiline kombinatsioon säästa kiiremini kaalu. Kuigi dieet pakub greibimahlate alternatiive, ei ole see greibimahl või selle puudumine, mis aitab teil naasta naela – see on kalorite piirang.

Greibid ja kolmepäevane toit

Kolmepäevane toitumine, mida nimetatakse ka sõjaliseks toitumiseks, väidab, et see aitab teil nädalas kaotada 10 naela. Toit sisaldab ranget söögikorda, milles on üksikasjalikult öeldud, mida ja kui palju sööte iga kolme päeva jooksul. Greifrust ilmub toidukorra kavasse ainult üks kord hommikul hommikusöögiga 1. hommikul. See hommikusöögiaeg sisaldab ka musta kohvi ja terve nisustust koos maapähklivõi. Vastavalt sõjaväe dieedi veebisaidil on spetsiifilised toidukombinatsioonid mõeldud rasvade põletamiseks, ainevahetuse suurendamiseks ja kehakaalu alandamiseks.

Kes vajab greibimahu vältimist

Greibis on kaloreid vähe ja hea kaaliumi ja C-vitamiini allikas ning see muudab tervisliku toitumise lisaks enamikele toitumisplaanidele. Kuid tsitrusviljad ei ole kõigile. Greibid ja selle mahl suurendavad teatavate ravimite imendumist vereringesse, suurendades kontsentratsiooni ja kõrvaltoimete võimalikkust. Greipfruutidega seotud ravimid on need, mis vähendavad kolesterooli – simvastatiini ja vererõhku – nifedipiini ja mõned antihistamiine nagu feksofenadiin. Teie arst või apteeker peaks teile rääkima, kas teil on mingeid ravimeid, mis toimivad koos greipfruutiga. Ameerika Ühendriikide Toidu-ja Ravimiamet soovitab vältida greipfruudi ja selle mahla, kui olete nende ravimite kohta.

Greipfruudi alternatiivid

Kolme päeva dieedil on mõned greibimahlade alternatiivid, kuid need erinevad sõltuvalt veebisaidist, mida kasutate oma dieedi kava jaoks. Sõjaväe dieedi veebisaidil öeldakse, et greipfruudi ei ole hea asendus, kuid kui te ei saa seda süüa, võite jooma klaasist vett 1/2 teelusikatäis söögisoodat. 3DayMilitaryDiet.net kodulehekülg ütleb, et saate oma greipfruudi asendada apelsinide või mandariini apelsinidega.

Kehakaalu langetamine dieedile

Kolmepäevane dieet aitab teil kiiresti kaalu langetada, sest see on väga madala kalorsusega toitumine. Sõjaväe dieedi veebisaidi kohaselt sööte iga päev kava kohta vähem kui 1000 kalorit. On väga raske rahuldada oma toitumisvajadusi väga madala kalorsusega toiduga ja kolmepäevane toit võib olla puudulik selliste oluliste toitainete nagu kaltsiumi ja D-vitamiini puhul. Kui te kaotate kehakaalu kiiresti, on tõenäoline vee ja lihaste kaotamine Pigem rasv, ütleb FamilyDoctor.org.