Kas brita vesi on tervislik?

Brita filtrid on üks kõige populaarsemaid tarbijaveefiltrite markeeringuid. Neid filtreid saab kasutada kodus asuvates vee allikates või lisada spetsiaalsesse Brita filtriotsikku, mis on mõeldud teie vee filtreerimiseks külma hoidmisel. Nendel toodetel ei ole kasu tervisele, kuid need võivad aidata vähendada tulevikus esinevaid terviseprobleeme, mis tulenevad vabade radikaalide põhjustatud kahjustustest vee saasteainete tõttu.

Määrangud

Brita vesi on puhastatud vesi, mis on saadetud spetsiaalse gaseeritud filtriga. Neid filtreid saab kinnitada kraanikaussidele või panna need Brita filtriotsikku, mis on spetsiaalselt ette nähtud vee filtreerimiseks selle valamisel. Neid filtreid kasutatakse kloori, plii, vase ja muude lisandite eemaldamiseks teie vette. Brita filtrid filtreerivad välja ka pestitsiidid ja insektitsiidid, mis võivad teie leibkonna vett saastada.

Kasu

Joogivesi aitab regulaarselt vitamiine ja mineraale kogu kehas mobiliseerida, see tagab optimaalse tervise. Brita veefiltri järgi teeb vesi maitseks paremini, mis teeb selle tõenäolisemaks, et juua rohkem seda, Brita saidi järgi. Igapäevane soovitus veetarbimiseks on 2 liitrit või kaheksa klaasi. Rohke veega joomine hoiab ära dehüdratsiooni ja aitab loomulikul juhul organismist välja saastada lisandeid.

Kaalutlused

Brita kraanide või kraanikaussi joomine aitab keskkonda, vähendades ära visatud plastpudelite kogust. Lisaks sellele säästab see ka elektrit, vähendades vajadust keetmise järele selle puhastamiseks. Kuigi filtrid ei sisalda mingeid konkreetseid tervisega seotud eeliseid, on need mõeldud selleks, et vähendada kehasse sisenevate toksiinide hulka.

Hoiatus

Brita filtrite eesmärk on välja filtreerida lisandid oma veest, aga kui te Brita filtrit soovituslikult ei muuda, võib see olla vähem efektiivne. Kui näete väikseid süsinikuosakesi oma tiimi või klaasi sees, võib teie filtrit vaja muuta. Vastavalt veetööstusele, kui te ei muuda teie Brita filtrit kuue kuu jooksul, muutub see kasutuks. Brita filtrid ei tapa mikroorganisme ega baktereid.