Kuidas kasutada kibe meloni veresuhkru alandamiseks

Hirmunud melon, mida nimetatakse ka kibedaks õunaks, mõru kummipuu või mõru kurk, on viinamarjakasvatus, mis võib ulatuda tumerohelisest kuni valgest värvist ja võib kasvada kolme kuni kaheteistkümne tolli pikkuses. Diabeedi tervis teatab, et mõne kibedat melonit sisaldaval ühendil võivad olla glükoositaset langetavad omadused ja need hõlmavad polüpeptiidi P, viini ja momoriini ning charantini, mis on glükosiidid. Mahl ja tselluloosi võib süüa ja seda köögivilja valmistatud süstitavat ühendit on testitud ka. Kana melonile ei ole kehtestatud traditsioonilist annust. Enne mõrkade melonite kasutamist diabeeti kontrolliva ravimi täiendamiseks peate alati konsulteerima oma arstiga.

Lihtsaim viis kibe meloni tarbimiseks on selle lisamine praadimiseks. Lisage oma lemmikköögiviljadesse mitu viilu ja küpseta kiiresti üle suure kuumusega. Kibe meloni maitse on väga kibe, nii et võite kaaluda ka magusamaid köögivilju, nagu sibul, baby mais või roheline paprika.

Osta kibe melonit sisaldavaid toidulisandeid, mis on kapslite kujul saadaval Aasia toidupoodidest, tervislikust toidust või looduslikest toiduainete kauplustest. Otsige 500 mg kapsleid, mida tuleks võtta koos toiduga kaks korda päevas või vastavalt pakendile.

Jälgige oma glükoositaset tähelepanelikult. Memoriaal Sloan-Kettering Cancer Center teatab, et kibedal melonil on märkimisväärne hüpoglükeemiline toime, kuid selle kontrollimiseks on vaja täiendavaid uuringuid.