Kuivatatud goji marjade portsjonite suurus

Kuivatatud puuviljad on mugav ja kaasaskantav suupiste, kuivatatud goji marjad võivad olla teie toidu jaoks nutikas valik. Mitte ainult need dehüdreeritud puuviljad on rasvata, nad pakuvad vitamiine ja võivad pakkuda kasu tervisele. Kuivatatud goji marjade korrektne serveerimismahu tundmine ja toitainesisaldus võimaldab optimaalset sööki planeerida.

Õiglase vilja koguse saamine teie toidus on kriitilise tähtsusega toitva ja mitmekesise toiduga söömiseks, USDA soovitab tarbida 1 1/2 kuni 2 tassi puuvilju iga päev. Kuivatatud puuviljade, näiteks kuivatatud goji marjade portsjoni suurus on üks neljandik tassi. See kogus kuivatatud goji on suuruselt 3 kuni 4 puuvillast palli.

Üks veerand tassi kuivatatud goji marjade – umbes 2 untsi – sisaldab 224 kalorit. Kui järgite 2 000-kalorilist dieeti, moodustavad nendes marjades kaloreid 11,2% kogu päeva kaloritest. Need kuivatatud marjad sisaldavad 2,8 grammi rasva portsjoni kohta, kuid rasv on eelkõige tervislik rasv. Kehakaalu tõusu ja muude haigusseisundite vältimiseks piira oma rasvasisaldust 20 kuni 25 protsenti oma päevases kaloritarbimisest.

Lisage oma dieeti kuivatatud goji marjade portsjon ja võtke 38 grammi süsivesikuid. Teie söögiplaan peaks sisaldama 225 kuni 325 grammi süsivesikuid päevas, mis võrdub 45-65 protsendini teie kaloritest, kui te järgite 2000-kalorilist dieeti. Selles dehüdreeritud puuviljas on ka 8 grammi 50 kuni 175 grammi valku, mis on vähem kui 10 protsenti valku, mida teie keha iga päev vajab.

Sööge kuivatatud goji marjade serveerimist ja võtke 340 protsenti igapäevasest soovitatavast A-vitamiini tarbimisest. Veel häid uudiseid: selles marjas sisalduv A-vitamiin on rasvlahustuv, nii et keha suudab seda säilitada, kui Võite esineda toitumisvajadusega. A-vitamiin aitab teie silmi kaitsta bakteriaalsete infektsioonide eest ja tugevdab teie öönägemist. Samuti võib see vähendada makuladegeneratsiooni ohtu, mis võib põhjustada pimedaksjäämise.

Üks portsjon kuivatatud goji marjadest annab teile 40 protsenti C-vitamiini, mida iga päev vajate. C-vitamiin on haava paranemise jaoks hädavajalik. See võib olla kasulik ka podagra, artriidi tüübi raviks, vastavalt 2009. aasta märtsis avaldatud “Sisearhiivide arhiivi” väljaandes avaldatud uuringule. Uurijad uurisid kümne aasta jooksul peaaegu 50 000 meest ja leidis, et Suurem nende C-vitamiini tarbimine, seda väiksem on podagra oht, mida nad kuvasid. Uuringud on vajalikud, et teha kindlaks, kas see leidub ka naistele, kuid kuivatatud goji marjade lisamine teie toidule võib olla hea võimalus, kui teil on podagraarse risk.

Portsjon

Kalorid ja rasvad

Süsivesikud ja valk

A-vitamiin

C-vitamiin