Mahl, mida saate enne treeningut teha

Värskete mahlade joomine enne treeningut võib anda teile toidulisandeid, mis on vajalikud teie vastupidavuse ja vastupidavuse säilitamiseks. Jennifer K. Nelsoni sõnul on registreeritud dieediarst, värsketest puuviljadest ja köögiviljamahladest samad kasulikud vitamiinid, mineraalid ja taime kemikaalid, mida saate kogu vilja või köögivilja söömisest. Teie keha võib neid toitaineid hõlpsamini imeda värske mahla kujul ja teie seedetraktist ei pruugi olla vaja puu kokkuhoidu. Värsked mahlad võivad vähendada vähiriski, suurendavad immuunsust, abistavad detoksikatsiooni, toetavad seedimist ja suurendavad kehakaalu langust.

Vastavalt Eat Better America’ile võib sulle keerulisi süsivesikuid sisaldavate puu- ja köögiviljade juurutamine anda teie kehale parima energiat tootva kütuse. Komplekssed süsivesikud annavad sulle glükoosi, mida teie keha aeglase energia muutub, mis annab kogu treeningu ajal järjepideva energiavarustuse. See võtab teie kehas umbes kaks tundi, et töödelda süsivesikuid, mis muudab värske mahla kiireks ja lihtsaks energiaallikaks teie tavapäraseks kasutamiseks.

Porgandimahl võib anda teile kiire kogumise, pakkudes teile oma treeningu jaoks püsivat energiat. Porgand sisaldab suures koguses beetakaroteeni – antioksüdanti, mis võib aidata teie vere, aju ja keha kudede hapnikusisaldust. Kombineeri 8 untsi. Värskelt pressitud porgandimahla ühe mahlaõli küüslaukiga. Võite valida 1 tl. Ženšenni pulbrist, mis lisab teie treenimiseks lisavõimsust, energiat ja vastupidavust.

Banaan on hea võimalus enne treeningu mahlamist, kuna see sisaldab suures koguses kaaliumi, mis aitab teie keha muuta glükoosiks glükogeeni pikaajaliseks energiaks. Mandlid on toitainega tihe ja kõrge energiasisaldusega toit, ja kliid sisaldab magneesiumi, mis võib teie kehal säilitada ja vabastada glükogeeni ja säilitada veresuhkru taset tervislikus seisundis. Kombineeri 1 tassi värskelt pressitud õunamahla 1 banaaniga, 1 spl. Nisust, riisist või kaerakliidest ja kaheksast kuni 12 mandlini. Segage põhjalikult, lisades soovitud maitse ja konsistentsi jaoks vett.

Värske punase mahla joomine enne treeningut võib aidata parandada oma vastupidavust ja vastupidavust. Vastavalt 2009. aastal avaldatud ja Exeteri Ülikooli juhitud uuringule näitas looduslikult esinev peedimahla nitraat hapnikuühenduse vähenemist, mis osutus osalejate uurimiseks vähem väsitavaks. Kaheksa meest vanuses 19-38 said kuus päeva järjest enne treeningut 2 tassi peedimahla. Pärast mahla joomist said meestel keskmiselt 92 sekundit pikemad, kui neile anti platseebot. Enne oma järgmise treeningu tegemist, mahl ja juua üks kuni kaks petit, lisades värske õunamahla maitse järgi.

Kasu

Porgandimahl

Puuvilja- ja pähklivõi

Peet juice