Refleksoloogia lõpetada köha

Köhimine võib olla tingitud mitmesugustest haigustest ja põhjustest, nagu ka Lääne meditsiin ravib teist erinevalt külmetushaiguse või emfüseemi suhtes, retseptsioonil ei ole köha korral ühtegi ravi. Teie seisundi parima hoolitsuse kindlakstegemiseks konsulteerige kõigepealt oma esmatasandi arstiabiga. Kui olete huvitatud refleksoloogia kasutamisest köha ravimiseks, küsige nõu oma piirkonnas kvalifitseeritud praktiseerijalt. Sõltuvalt teie seisundist võib ravi halvendada teie köha sümptomeid või töötada selle põhjuseks.

Köha põhjused

Köha ise ei ole haigus, vaid pigem sümptom on seotud paljude haiguste ja seisunditega. Mõnel juhul näitab köha mitte haigust, vaid teie keha kaitset ebapuhas keskkonnas, näiteks väga tolmune ruumis. Köhimine on reflektoorne tegevus, mis puhastab teie hingamisteede ülemäärast lima või nakkusi, sealhulgas suitsu. Mõningatel juhtudel võib köha süvendada haigust. Kuni kolme nädala kestvat köha peetakse ägedaks, kuni kaheksa nädala kestel on akuutsed ja kroonilist seisundit peetakse köha, mis kestab üle kaheksa nädala.

Kuidas refleksoloogia toimib

Refleksoloogia viib tunduvalt erineva tervisega kui lääne meditsiin. Selle asemel, et võidelda haiguse tekitatava haiguspuhangu vastu, on refleksoloogia eesmärgiks taastada energia voog, taastada tasakaalu 10 organi tsooni. Refleksoloog viib survet teatud jalgade, käte või kõrvade piirkonda, mis vastavad keha eri tsoonidele ja isegi konkreetsetele elunditele. Taasta tasakaal, tahab reflektoosik aktiveerida keha enesehooldusvõimalusi.

Suu refleksipiirkonnad köhimiseks

Teie refleksoloogide köhavastane ravi sõltub suuresti teie seisundi spetsiifilistest üksikasjadest. Sagedase köha reflektoos võib siiski hõlmata hingamissüsteemiga seotud jalgade peegelduvate piirkondade stimuleerimist. Jalal vastab kopsud, rinnakorv ja ülemine tagakülg suurte aluste ääres vahetult enne varvastele ja jalale palli all olevale alale. Refleksoloogias käsitlevad ninasõnu iga esijalapildi ümber paksu ringi, otse ülemise liigendi külge.

Köhimisega kaasnevad peegeldumisalad

Käedel on ka refleksid, mis vastavad otseselt köhimisega otseselt kasutatavatele organitele. Kopsude ja rindkereprobleemide korral võib teie refleksoloogia stimuleerida punkte teie käte ülemistel servadel, just allpool oma käppade all. Selle kopsu, rinna ja rinnakorruse piirkonna alumine piir on piiratud laia kõverjoonega, mis algab pöidla esimese liigendi lähedale, kus see ühendub käega ja seejärel arkid ülespoole, läheneb käppadele.