Kas kõverad on hea harjutusvorm?

Toitlustamine ainult naistele, Curves frantsiisid üldiselt hingama intiimsemas keskkonnas kui spordisaalid – tavaliselt umbes 1200-2500 ruutjalga vastavalt Curves Company Fact Sheet, millest ainult osa on mõeldud kasutamiseks. Programm on lihtne skeem, mis vaheldub vastupidavusega masinatega, mis on sisseehitatud südamega. Liikmed teostavad tavaliselt vooluringi umbes 1/2 korda 30-minutise seansi jooksul. Taustal helistavas muusikas palutakse liikmetel vahetada jaamu iga 30 sekundi tagant, kuid muidu töötada oma tempos. Lisaks tavalistele treeningutele pakuvad mõned Curvesi frantsiisid toitumisplaane, Zumba ja kohandatud treeninguid.

Haiguste tõrje ja ennetamise keskustes soovitatakse vähemalt 150 minutit mõõdukat või 75-minutilist intensiivset südamehaigust nädalas. Kaalu kaotamine võib nõuda maksimaalselt kahekordset summat. Lisaks peaks igaüks töötama kõik peamised lihasrühmad – rind, õlad, seljaosa, käpad, jalad ja abs – vähemalt kaks korda nädalas. Üldiselt eraldavad jõusaalid oma südame- ja jõutreeninguid. Kuid ahelad, nagu need, mida pakub kõverad, ühendavad need kaks.

Kriivides saate välja oma südame, mida te selle sisse panite. Kuigi see on iga programmi puhul tõsi, ei ole igaühel motiveeritud 2-suu x 2-jalaga ruudu hüppamine. Hea külje suunas saate oma südame teha nii kõrge või madala mõju järgi kui soovite, ja kui olete enesekontrollis, saate seda muuta nii mõõdukaks või intensiivseks kui soovite. Eeldades, et te töötate piisavalt kiiresti, et hoida oma südame löögisagedust resistentsusautomaatide kasutamisel kõrgemal, saate 30 sekundi kestusega istungil, kuid see ongi. See tähendab, et peate osalema viiel päeval nädalas, et saada ainult oma minimaalsest nõutavast kardioandikust või sobiks ka teistes kohtades. Karvade piisava hulga südametegevuse saavutamine võib olla raske.

Kõverate infolehe andmetel tabas nende vastupanuvõime kõik peamised lihasrühmad. Kõverate masinad töötavad koos hüdraulikasüsteemiga, erinevalt kaaluplaatidest, hoovadest ja rihmarattadest. Arvatavasti, mida rohkem vastupanu teete, seda rohkem sa saad tagasi. Nad töötavad ka ekstsentrilises ja kontsentrilises faasis lihased, mis tähendab, et töötate iga masina vastasküljel olevate lihastega, nagu näiteks bicepsid ja tricepsid. Kuid nagu Ameerika harjutusfüsioloog Cedric X. Bryant, Ph.D. Märgib kuju, kuid ei lisata kaalu, aga vastupanu suureneb seni. Pärast punkti ei esitata enam väljakutse. Samuti peate iga nädala jooksul muutma harjutust, mida teete iga lihase jaoks. Kõverate puhul on teie ainus võimalus kasutada sama masinaid uuesti ja uuesti. Vabade kaalude puudumine ja isomeetriline töö, nagu kangid, tähendab, et te eirab olulist tuumade stabiliseerumist.

Tervishoiutöötajad ütlevad teile, et parim on see, mida teete. Curves’i veebisait viitab Texase A & M poolt Exercise ja Sports Nutrition Lab’i läbiviidud uuringule, mis näitab, et Curves Complete dieet ja harjutusplaan põleb rohkem rasva kui ainult toitumine. See kehtib iga treeningplaani kohta. Kuid kui te eelistate Curves’e intiimsemat naiste keskkonda jõusaali või lihtsalt ei ole tund aega, et kulutada välja töötada, Curves võib olla hea viis oma tervislikkuse plaani hüpata. Kuid mingil hetkel peate oma Curvesi treeningut täiendama või liikuma edasi raskemaks, et säilitada lihaste ja südame tervis.

Hea harjutuse määratlemine

Kardio võrdlemine

Mõni vastupanu löömine

Kõike kokku panema