Kuidas algajatele õpetada tuulegeneraatorit

Fastpitch Softball on mäng, kus domineerib pitching. Kannud võivad visata palli kiirusega kuni 70 km / h ja nad võivad ka tilgad, tõusud, kõverad ja muutused välja visata. Fastball, mis ulatub 46 jala kaugusele vabanemiseks kiirusega 70 km / h, vastab pesapallile, mis visatakse paremini kui 90 km / h. Et oma kiirusega kiiret lüüa, visata pall tuuliku liikumisega.

Haarake pehmepalli pöidlaga palli ülaosas, mis liigub õmblusteta. Teie nimepis, keskmine sõrm ja sõrmust sõrm peaks olema palli vastasküljel, keskel sõrmega otse pöidla all. Pall palli oma käeulatuses nii, et pall ei sügav käes.

Pange oma parema jala kallakuga kummile ja vasak jalg umbes 12-18 tolli ette, kui olete paremas kotkas. Tehke vastupidi, kui olete vasakukäeline. Alustage oma kehakaaluga peamiselt tagaküljel. Kui alustate oma sammu, kandke oma kaal tagasi jalgast esiosasse.

Pange oma pilliroo tagasi õla kõrguseni. Kui alustate oma kätt oma käega, tõmmake oma kindel käsi ette, et saaksite palli visata täiendavat võimendust. Kontsentreerige püüdja ​​nöör, kui te valmistate palli vabastama.

Astuge oma vasaku jala otse plaadi poole. Kui teete tuuleveski kraani, ei saa te tõmmata sammu tagasi või sammu vasakule või paremale. Peate astuma otse edasi. Vabastage pall, kui jõuate õlgadele, kui esitate plaani külge.

Tõmmake oma randme edasi, kui lasete pallist lahti. Sa ei pääse lihtsalt palli oma käest välja, sa löövad oma randme, et saada rohkem kiirust ja hoogu. Jätkake oma pitching kätt edasi, kuni olete teinud ühe täispööre. See annab sulle maksimaalse kiiruse oma tuuleveski pigi.