Põhja-Georgia laager ja rv pargid

Kümme laagrit ja RV parke on kogu Põhja-Gruusias, mugav Appalachi mägedes, Chattahoochee rahvusmets ja mitmed järved ja ajaloolised kohad. Teil on võimalus jääda laagrisse, puhkekülas või haagissuvilates või RV laagris ning majades mägede, järve või metsaga vaadates.

Laagriplatsid

Dahlonega peatus Etowahi jõel kojuturul, kus on telk ja ahjukübarad, mis asuvad 10 minuti kaugusel Dahlonega kesklinnast. Etowahi 1800 jalga saate kala ja toru; lemmikloomade sõbralikus laagris on ka mänguväljak ja pesupesemisruum. Talas Creeki laagris Talking Rock lähedal Jasper ja Elijay võite osaleda ratsutamises ja koolituses, läheduses ujuda ja paadisõitu ning sulgeda matkamine ja jalgrattasõit, kui viibite oma telgis või RV-s täiemahuliste hookupaikade juures.

RV pargid

Brasstowni Bald mägi lähedal asuvas Blairsville’is saate Lake Nottely RV pargi ja laagriplatsi, mis pakub järvele ja mägedele vaateid, puidust ja asfaltkattega saite, kalastamist ja matkamist, paviljoni ja traadita internetiühendust. Chattahoochee riigimetsas Blue Ridge’is saate külastada lemmikloomade sõbralikku Blue Ridge Mineral Springsi RV parki koos soojendusega basseini, paviljoni, grilli ja suitsetajaga, piknikualade, tuletõmbluste ja hobuseraua ning traadita internetiga.

Riigiparkid

Gruusias on Gruusias asuvates ametlikes Georgia osariikides umbes kümmekond laagrivalikutest. Loode Gruusia Rising Fawn külastada Cloudland Canyoni riigiparki telgi, RV ja suvila telkimine umbes 3500 aakri koos matkamine, kalastamine ja tennis. Põhja-Gruusias asuvas Dawsonville’i kesklinnas on Amicalola Falli looduspark ja maja, 800-aakri rajatis koos telkimis- ja rentimisosakestega, suvilad ja majutus. Samuti pakub see 12 miili matkaradasid, piknikut, kalapüüki ja restorani.

KOA Kampgrounds

Põhja-Georgia osariigis saate viibida kahel KOA Kampgroundsil, Calhounis või Cartersville’is, mis mõlemad asuvad mugavalt Interstate75-s. Kaljongi lähedal on Calhouni ala, kus on ratsutrassid, ujumine, jalgrattalaenutus, kalapüük, toidud ja peresõbralikud vaatamisväärsused, nagu ponidiajalugu, petinguviltsi loomaaed, hayrides ja mänguruum. Cartersville’i laagris on bassein ja mänguväljak. Kas teil on kas üks telk, RV või salong, mis pakub traadita internetiühendust ja kaabeltelevisiooni.

Kirde-Gruusia mäed

Kirde-Gruusia mägedes on kümneid RV parke, riiklikke parke ja laagris ise. Helenis on Unicoi riigipark ja maja, millel on 82 telki ja RV-alasid, suvilad ning majutus- ja konverentsikeskus. Siin on ka 53-aakerine järv ujumiseks ja kalapüügiks, neli tenniseväljakut, matkamine, jalgrattateed ja linnuvaatlus. Tallulahi kallastel, mis asuvad Põhja-Carolina lähedal U.S. maanteel 441, külastage Tallulah Gorge’i loodusparki 1000-meetrise sügavõrva vaadetega, kalapüügi ja ujumisega 63-akrilises järves ja 50 kämpingusse.