Kuidas kasutada kastoorõli kaalulangus

Kastoorõli valmistatakse kastoorõli seemnest ja seda kasutatakse tavaliselt lahtistiena. Kastoorõli on võimalik kasutada lahtistavana, et kaotada mõni kilo, kuid mitte järjepidevalt ja mitte kaotada suures koguses kaalu. Kastoorõli kasutamine primaarse kaalukaotuse vahendina on ohtlik ja võib põhjustada tõsiseid sooleprobleeme. Enne kastoorõli kasutamist rasva kaotamiseks rääkige oma arstiga, kas see on teie jaoks tõesti turvaline.

Järgige kastoorõli pudeli juhiseid või juhiseid, mida arst on teile andnud, kui palju kasutada. Liiga palju riitsinusõli võib põhjustada kahjulikke mõjusid. Kui teil ei ole kastoorõli kasutamise järel sooletrakti, pöörduge oma arsti poole, soovitake Puristati seedetrakti tervisekeskust.

Oodake umbes viis tundi pärast riitsinusõlide võtmist, enne kui oodake tulemusi. Ärge seda enne magamaminekut soovitab MedlinePlus, kuna see toimib kiiremini kui teised lahtistid.

MedlinePlus märgib, et hoidke kastoorõli külmikus ja segage see oranži või mõne muu puuviljamahlaga, et see oleks maitsvam. Sega see mahla otse enne tarbimist, ärge laske tal istuval ja kindlasti kogu segu juua.