Kuidas kuivad juuksed ravida 6-aastase tüdrukuga

Kuiv talveõhk, keemilised hoolitsused ja föönid võivad 6-aastase tüdruku karvade karvade eest hävitada. Kuivad juuksed võivad olla inetu, närvilised ja rabedad, samuti raskesti juhitavad. Kuigi lokkis juuksed on loomulikult kõhul kuivanud, on stiilimisviisid, nagu näiteks punumine, karvade triikimisteenustega juuksed või seljaga rihmad, mis näputäis võivad põhjustada stressi lapse juuste vöödile, põhjustades nende purunemist või isegi väljakukkumist. Õrnad, lapsekindlad tooted on olulised kuiv lukkude säilitamisel ja kaitsmisel. Lühikesed muudatused suplemise ja hooldamise harjumustes võivad aidata juuste kahjustusi parandada ja vältida.

Šampoon harvem. American Academy of Dermatologists näitab, et 6-11-aastased lapsed peaksid ujuma vähemalt kaks korda nädalas, kuid vajaduse korral sagedamini. Kui teie lapse juuksed muutuvad kuivaks, võib juukseid pesta vähem juukseid, et see taastada looduslikke õlisid ja sära.

Lisage oma supluskorda puhkus-konditsioneer. Kutsekindlat lisakompressorit saab kasutada niiske juukse vastu, töödeldud juuste juurtest kuni vihjeteni ja kuivatatakse kuivaks. Lahustuvad konditsioneerid aitavad vältida pingutusi, vastavalt Lapsed Juuksed Inc.

Kasutage oma lapse juuste šahtidest puutumata kaitseks pihustust. Lapsed Juuksed Inc soovitab vabalt kasutada de-tanglers märjal või kuival juuksed ja garderoob teemad, nagu mütsid, joped kapuutsid ja auto istmed. Pihustuste eemaldamine katab juuksevõlli ja võimaldab põrandalaba hoolduse jaoks hõlpsat räbu eemaldamist.

Vältige föönide ja muude kõrge kuumusega seadmete kasutamist. Vastavalt KidsHealth-ile võivad kerimisrihmad ja föönid kahjustada juuksevõtit ja isegi põhjustada juuste kukkumist. 6-aastase tüdruku juuste kuivatamine loomulikul teel või õhukuivatiga juuksefreesi kasutamine hoiab ära juuksevööde kuivamise.