Kuidas peatada rehitsemist sõidu ajal

Jahutamine tekib, kui midagi sellist nagu nahk või riietus hõõrub keha vastu ja ärritab seda. Tugevdajad on tihtipeale raseerivad kaenlaalustel, kubemekindlalt või sisepõletikku, kuna need on harjumiseks tavalised hõõrdekohad. Jahutamine võib olla valulik ja põhjustada lahtiseid haavu, kui seda ravimata jätta, kuid on olemas mõned asjad, mida saate teha, et vältida sisepõletiku ja teiste keha piirkondade hõõrumist.

Kandke korralikku riietust, et vältida hõõrdumist oma sise reitel, soovitab Medline Plus. Valige hubane riietus, mis võimaldab head liikumist ja töötab, et neelata ekstra niiskust, võimaldades siiski nahal hingata. Neid tuleks valmistada sellistes materjalides nagu Lycra, Spandex ja polüester. Osta mõningaid kompressorpüksteid, mida saab oma jooksulõpmetega kanda. Kompressioonipüksid imavad ka hõõrdumist hästi.

Proovige oma kodudes ilmselt juba oma kodus hoida, et vältida rämpsimist. Enne jooksu alustamist kandke oma siseruumadele regulaarselt pulbri, kartulitärklist või maisitärklist. Kõik need tavalised majapidamistarbed toimivad hästi, et vältida määrdumist piirkondades, mis on ärritavad, ja neid saab kasutada ka rämpspiirkondade ebamugavust parandamiseks.

Hoidke ennast hüdreeritud kogu oma jooksu jooksul, et edendada higi tootmist. Enne alustamist joo rohkesti vedelikke, viige veetoruga veekihti ja veetke joo sageli veega, kui olete oma jooksu lõpetanud. Kui teie keha peatab higi toota, võivad kuivatatud soola kristallid põhjustada teie naha hirmutamist veelgi, vastavalt Go Ask Alice’ile Columbia Health’is.

Kandke oma reitele üks paljudest lubrikantide liikidest, mis on võistlejate jaoks kättesaadavad, olgu see siis tavaline vaseliin, mis võib teie vannitoas juba olemas olla, või mõni teine, mis tavaliselt sujuvalt liigub, jäävad Nahk jooksu vältel ja see võib vältida hõõrdumist reidetel. Võite ka ise oma määrdeainet segada, segades ühe tassi vaseliini ja ühe tassi A & D salvi 1/4 topsi aloe vera koorega ja 1/4 tassi E-vitamiini kreemi, mis pakub välja Walking Site.

Riietus

Pulber

Hüdratsioon

Keha määrdeained