L-karnitiin tselluliidi jaoks

Tselluliit langeb naha sisse, kuna rasv tõuseb üles ja sidekoe surub alla. On tavaline eksiarvamus, et tselluliidi tekkeks peab olema ülekaaluline. Mayo kliiniku andmetel võib kaalutõus põhjustada tselluliidi eristumist, kuid iseenesest ülekaalulisus ei põhjusta seda. L-karnitiin on organismi looduslikult toodetud toitaine. See on leitud ka lisana mõne tserebilibleerimata ravile. Autoriteetsete asutuste kliinilised uuringud ei viita sellele, et L-karnitiin, mida nahale nahale manustatakse või suu kaudu manustatakse, vähendab tselluliiti. Te peaksite oma arstiga arutama kõiki ravipreparaate.

Teie naha all on kiudude koe võrk, mis sarnaneb võrguga. See on see sidekoe, mis hoiab nahka kohapeal. Igal inimesel on rasv, sõltumata nende kaalust. Kui teie keha moodustab rasva, tekib see kahte sorti: vistseraalne ja subkutaanne. Sisseeratult rasv ümbritseb kehasüsteeme, et pakkuda kaitset, kuid nahaalune rasv on see, mida näete naha all. Tselluliit moodustab, kui subkutaanne rasv surub ülesvoolu läbi võre moodustumise. Rasv tekitab vähe kihte läbipaistvate kiudude vahel. See on tselluliidi hõrenemine.

L-karnitiin on organismi oluline toitaine. See on ainevahetuse komponent, mis toimib energia transportimiseks. Marylandi Meditsiinikeskuse ülikool teatab, et enamik inimesi toodab piisavalt L-karnitiini ilma täiendavate lisanditeta. UMMC sõnul, kuigi ettevõtted, kes toodavad kaalulangusetooteid, reklaamivad L-karnitiini kui tõhusat vahendit, pole selle nõude toetuseks kliinilisi uuringuid. L-karnitiini leidub ka paljudes toodetes, mis lubavad tselluliiti vähendada.

L-karnitiini kasutamise teooria tselluliidi keha vabanemiseks põhineb tema genoomilistel omadustel. Termogeneetika või hepatotermiline teraapia on kehakaalu langetamise süsteem, mis kasutab looduslikke ühendeid, näiteks L-karnitiini, energia põletamiseks. UMMC ütleb, et see on paberkandjal hea tava, kuid see pole osutunud tõhusaks. Kaalulangus vähendab tselluliidi välimust, kuid see ei kõrvalda seda täielikult. Tselluliidi moodustumise vältimiseks või selle täielikuks likvideerimiseks ei ole võimalik.

L-karnitiini toidulisandite tõeline kasu võib olla haiguse raviks. UMMC selgitab, et L-karnitiin vähendab oksüdatiivset stressi. See on boonus, kui võitlete haigusega. Parim viis kehakaalu langetamiseks on vana moodi, dieet ja harjutus. Olge ettevaatlik kõigist ravist, lubades teil tselluliidist vabaneda. Võtke L-karnitiini toidulisandeid ainult siis, kui teie arst seda juhendab, kuna mõned toidulisandid mõjutavad teisi ravimeid.

Tselluliidiarendus

L-karnitiin

Teooria

Kaalutlused