Multikoosne toitumisalane teave

Toitainete tarnimine alatoitumisharjumusi põdevatele või altidelt põevatele patsientidele nõuab toitainete sisestamist toidulisandite abil. Enteraalse toitumise valemid, nagu näiteks Polükoos, näevad ette nende patsientide kalorisisalduse, kes ei saa toitu traditsiooniliste allikate kaudu. Lisage Polycose’i intravenoossele söötmisele või -jookidele, et täita igapäevaseid kaloreid. Ostu vedelik või pulber Polycose üle loenduri.

Kompositsioon

Vältige Polycose kasutamist ainsa toitumisallikana. Valem ei sisalda kõiki vajalikke toitaineid. Saadud hüdrolüüsitud maisitärklist, Polycose, glükoos polümeer, peaaegu puhtalt sisaldab süsivesikuid. Valgutundlikele haigustele põdevad inimesed vajavad piiratud valgutarbimist. Kasutage Polycose’i, et rahuldada kalorsuse vajadusi proteiini- või rasvade vähendamise dieedis ilma soovimatute toitaineteta.

Süsivesikud

Polükoosis sisalduv kaltsiumisisaldus on nii rasvavaba kui ka valkuvaba, tuleneb glükloospolümeeridest saadud süsivesikutest. Ükski teine ​​toitaine ei paku polüoksüetüleenis kütteväärtust. Polükoosi vedel vorm sisaldab 50 g süsivesikuid 100 ml kohta. Pulbri vorm sisaldab 94 g süsivesikuid 100 g kohta.

Mineraalid

Polükoos kasutamisel leiate teisi vitamiinide ja mineraalainete allikaid. Valem ei sisalda piisavaid koguseid vitamiine ega mineraalaineid. Valemil on vähe mineraale – fosforit 1,5 mg, kaltsiumi 30 mg, 223 mg kloriidi, 130 mg naatriumit. Polükoos ei sisalda vitamiine.

Kaloriekvivalendid

Piisava energia saamiseks piisava koguse Polycose määramine sõltub vedeliku ja pulbri kaalumisest. Polükoosipulbri kalorsuse ekvivalendi jagunemine näitab 1 tl. Kokku 8 kalorit, 1 spl. Võrdub 23 kalorit ja 1 tass Polycose on 380 kalorit. Vedelale polüoksülaadile 1 oz. Võrdub 60 kalorit, 100 ml on 200 kalorit.

Kaalutlused

Hoidke Polycose otsese päikesevalguse ja niisketes piirkondades. Jahutage avatud vedelikku või lahustunud pulberlahuseid kuni 24 tundi. Hoidke lahjendamata pulbristatud Polükoos lahusega kuni üheks kuuks. Manustada Polycose imikutele ainult arsti järelevalve all. Antelope Valley Hospital soovitab toita ainult lahjendatud polüioosi imikutele. Vältige Polycose’i sisestamist otse imiku suhu. Drugs.com ütleb, et enteraalse toitmise kõige sagedasemad kõrvaltoimed on segadus, krambid, suu kuivus, jäsemete valu, kõhulahtisus, oksendamine ja kõhukinnisus.