On muljetavaldav kott treeninguga?

Boxers kasutavad mulgustamiseks kotti, et töötada nende käes kiirus, instinktid ja vastupidavus. See on dünaamiline tööriist, mis annab võitlejatele suurepärase südame treeningu. Punching kott on üks kõige traditsioonilisemaid vahendeid, mida kasutatakse poks, ja paljud väljaspool sport seda kasutada välja töötada ja parandada nende üldist kardiovaskulaarse kliinikus. See harjutus annab südame treeningu, sest see suurendab teie südame löögisagedust, koostöös mitmete lihastega ja on rütmilise kvaliteediga.

Töötage välja rütm

Nii, et kiirkotti õigesti lüüa, on see, et see vastab teie vasakule käele. Veenduge, et teie vasak õlg on koti ees. Viska oma vasak käsi koti keskosas ja laske sel korral tagumise äärega põrkuda, tagasilöögi eesmise äärega ja seejärel tagumise ääreni uuesti enne teise astme viskamist. Mõõdetakse kotti kahe vasakpoolse õlaga ja seejärel järgige õiget risti. Jätkake samaaegselt kolme minutiga. See jäljendab poksiringi. Tehke üheminutilise pausi ja korrake külvikut.

Suurendage oma kiirust ja ajastust

Purustuskotti löömine suurendab teie kiirust, ajastust ja vastupidavust. See suurendab ka teie usaldust. Kui olete õppinud, kuidas kiirkotti regulaarselt lüüa, tähendab see tavaliselt seda, et võite end ise kaitsta, kui vaja. Nagu teete, suurendate vastupidavust ja vastupidavust, kui teete tõhusat südame rutiini.

Parandage oma hämmastav

Et rütmiliselt ja pidevalt viskama viskad, peate oma jalgade esiplaanile tasakaalustama. Tõhusa südame treeningu saamiseks visake sekveneeritud punktid tasakaaluni. Vasak-vasak-parem või vasak-parem-vasakpoolne on tüüpilised mustrid. Selleks, et tagada suurepärane südame treening, hingake kotti õigesti. Paljud uued võitlejad kipuvad hoidma oma hinge, kui nad hakkavad järjest ja kiiresti end ära. Regulaarne hingamine ja läbi nina võimaldab teil kotti purustada eesmärgiga.

Tugevdage oma lihaseid

Lisaks sellele, et saaksite mõjusat südame treeningut, saate jõudu ja määratlust oma rinnale ja kätele üles ehitada, kui lööb korki. Teie lihased reageerivad kiiresti, kui teil on kotti täis treeningut. Te tunnete väsimust kahe või kolme vooru lõpus, kuid teie käed ja õlad arenevad täielikult, kui vajutate ennast.

Kaitsta ennast

Kuigi te tunnete väsimatuna, kui jõuate mulgustamiseks kotti, ei pruugi te tõenäoliselt teie tavapäraseid vigastusi saada. Punkerdumiskott pakub vähese vastupanu ja see on teie käsivarrele sobivate luude, kõõluste ja liigeste jaoks kasulik. Enne kiirkotti kasutuselevõttu kandke alati käsitsi mähkmeid ja koti kindaid, enne kui need on raske kotiga löönud ja käsitsi mähised. Kuigi see on kerge iseloomuga, on ümbrised oma liigeste kaitsmiseks terviklikud.