Kas südame on halb kaalu kaalus?

Kardiovaskulaarne treenimine koos tervisliku toitumisega on kõige tõhusam viis kehakaalu alandamiseks. Teie keha peab töötama aktiivsemalt, et oma aktiivseid lihaseid hapnikuga rikastatud verd ja piisavat energiat võimaldada. Kui teie keha teeb tööd raskemaks, põletakse rohkem kaloreid. Vastupanu väljaõpe on suurepärane võimalus treeningut täiendada, kuid seda ei peeta tõhusaks kehakaalu alandamiseks, tavaliselt töötavad üksikud lihasrühmad.

Vastavalt Ameerika Spordimeditsiini Kolledži andmetele peaksite kehalise kasu tervisele kasulikuks saama minimaalselt 150 minutit mõõduka intensiivsusega või 75-minutilise intensiivse intensiivsusega kardiovaskulaarsete treenimiste nädalas. Suurem tervise kasulikkuse saavutamiseks on võimalik saavutada iganädalane intensiivse intensiivsusega treeningute treenimine 300 minuti jooksul mõõduka intensiivsusega või 150 minutit. Kuigi seda treeningu kogust võib esmalt raske saavutada, alustades sagedast kümne minutiga seansside sagedast purunemist kogu päeva jooksul.

Kardiovaskulaarne aktiivsus suurendab teie südame löögisagedust, südamelihase mahtu ja südame väljundit. Teie süda peab tegema palju tööd, et veenduda, et teie lihased ja aju saavad hapnikuga töödeldud verd ja energiat, mida on vaja täita. Kardiovaskulaarsete harjutuste koordineeritud liikumised on dünaamilised ja vajavad suures koguses energiat, mida teie keha annab põletades palju kaloreid.

Kick igavus kärbes, kaasates erinevaid kardiovaskulaarseid harjutusi. Jõusaalid pakuvad sageli treeningmööblit, elliptilisi, statsionaarseid jalgrattaid ja treppide steppereid, samuti rühmatreeninguid, nagu aeroobika, kickboxing ja samm rutiinid. Kui eelistate õues käia matkamine, jalgrattasõit, sörkimine või grupispordide mängimine – need on suurepärased südametegevused, mis annavad südamele treeningu ja soodustavad kehakaalu langust.

Üks kilo rasva on umbes 3500 kalorit. Seega, selleks, et kaotada umbes ühe naela nädalas, peate looma päevase kalorite puudujäägi 500. Kui teie tarbitavad kalorid on väiksemad kui kogu päeva jooksul kulutatud kalorid, tekib kaalulangus. Seda on võimalik saavutada keskendudes tervislike toitude tarbimisele mõistlikes osades, samuti kaasates kardiovaskulaarse harjutuse oma igapäevasesse rutiini.

Aeg higistamiseks

Quality Cardio

Tunnen põletust

Kaalulangus õnnestub