Kuidas küünepuhverit kasutada

Igapäevane kulumine võib tõeliselt põhjustada oma küünte läike. Igapäevase puhastusega ja natuke sülitada ja poleerides – miinus spits – saate taastada oma loodusliku läige. Kuigi paljud iluettevõtted pakuvad mitmetasandilisi puhastusplokke ja ülikergeid graafikufaile, teeb ka trikk ka traditsiooniline seemispuupi ja väike koor. Kõigil küüntel on väikesed rööpad, mis hoiavad neid krakkimise eest, ja mõned plussid on surnud vastu mis tahes lihvimise eest, mis neid võib kanda. Puhastamine küünte kasvatamise asemel teie küüntega suurendab silmi, põhjustamata ulatuslikke kahjustusi.

Puhastamine Klotsid ja failid

Küünte ettevalmistamine küünenaha ümber naha küünenaha ja lükates neid õrnalt lamedate omarakkidega. Täiendava TLC jaoks asetage õhukesed pesuvedrud ümber oranžipulgli otsa. See ei tohiks vigastada, kui see haiget tekitab, siis vajutate liiga raskele.

Seemassi puhastamine

Kasutage oma mitmekordse puhvri kõige karmimat külge või 2400-grammi puhastusfaili ja hõõruge küünte kasvu suunas – ülespoole – lühidalt pehmed lööki. Teil on vaja vaid mõnda lööki – umbes kolm kuni viis, sõltuvalt teie küünte paksusest – mis tahes paksude ridade ja tõmmete tasandamiseks. Kui olete küünte puhta neitsi, järgige filosoofiat “vähem on enam”. Kui puhastate liiga palju, näete, et küüned on nõrgemad ja kergemini murenenud.

Pööra oma puhvrit järgmisele, kergelt sujuvale küljele või vali puhastustefail umbes 4000 puderiga. Kasutage sama ülespoole liikumiseks ja õrnalt hõõruge, kuni nael on sile. Selle peene peenisegur – see tundub pehme puudutusega – tähendab, et saate kasutada veel mõnda lööki, kui oleksite karmimad puhurid.

Kasutage kolvi külge plokki või 12 000-grammi puhastusfaili, et anda oma küüned läikiv viimistlus. Kasutage ülespoole lööke ja peatustage, kui küüntel on pehme, kergelt klaasjas läige.

Puhastage küünte kinnitamiseks pintsliga selge lakiga kate ja hoidke neid koorimisel ja purustamisel. Korda puhvet üks kord iga kolme kuni nelja nädala järel.

Küünte hooldus küünenõli ja teie oranžiga. Igale naelale määrige väike kogus puhastuskoort.

Kasutage üleskäiku, et hõõruda oma seemisnaha üle iga naela. Hõõruge kergelt – te ei tohiks tekitada sooja hõõrdumist – kuni teie küüned on siledad ja pehme läige.

Valmistage tugevate lakkide tugevdamisega, eriti kui teie küüned on nõrgad või lekivad. Korda iga kolme kuni nelja nädala järel. Kui teie küüned hakkavad kergemini murda või kooruma hakkama, pühkige oma puhastus rutiini üles.