Mahlad, mis sisaldavad suhkrut ja süsivesikuid vähesel määral

Joomine mahl on magus viis janu kustutamiseks, kuid kui te üritate piirata süsivesikuid ja suhkrut, peate tegema osa enamiku sortide kontrollimiseks. See ei tähenda, et mahl on täiesti piiratud. Köögiviljade baasil valmistatud mahlade segud pakuvad madala suhkrusisaldusega, madalama süsivesikuvahega alternatiivi. Ja kui sul on mahlapress, on võimalused lõputud.

100-protsendiline puuviljamahla kontsentreeritud kalorite, süsivesikute ja suhkruallikana ei pruugi parim valik olla, kui otsite süsi ja suhkru madalat jooki. Üks tass kas õuna- või apelsinimahlast sisaldab 110 kalorit, 25-28 grammi süsivesikuid ja 21 kuni 24 grammi suhkrut. See kõrge kalorsusega kõrge suhkrusisaldusega sisu tähendab, et peaksite piirama ennast kuni 4 untsi puuviljamahla päevas, proovige selle asemel 100-protsendilist tomatit või puhast taimsegu segu mahla. Igal on 10 grammi süsivesikuid, 7 grammi suhkrut ja ainult 50 kalorit ja saate jooma kuni 8 untsi päevas. Kuid mitte kõik köögiviljamahlad ei sobi vähese süsivesinike sisaldusega, madala suhkrusisaldusega toiduplaaniga. Näiteks porgandimahl on 22 grammi süsivesikuid ja 9 grammi suhkrut ühe tassi kohta.

Kuigi valmis juurvilja mahlad on mugavad, võite oma värske vegogi mahla valmistada mahlapressi abil. Kuid kui te üritate oma suhkru tarbimist piirata, kinni madalama süsivesiku ja madalama suhkrusega köögiviljadega. Headeks valikuteks on seller, spinat, kurk, sidrun, lubi, tomati ja kaneeli. Värske mahlaga on raskem määrata oma jooki täpse süsivesiku ja suhkru sisaldust, nii et peaksite oma pakkumise suurust piirama 8 untsiga. Tomati, kapsa ja selleriga mahlade segu muudab maitsva madala süsivesinike ja madala suhkruga kombinatsiooni. Võite ka nautida spinati juiced kurk ja lubi või mahlakas kurk, tomati ja sidruni; nagu porgandid, peet on kõrgemad süsivesikuid ja suhkrut, nii et peaksite piirata kogus, mida te kasutate veggie mahla segudes.

Kui eelistate oma mahla magusat, võib teile meeldida kerge mahl vähese süsivesinikega, madala suhkrusisaldusega. Need valmis joogi puuviljamahlad on magustatud kunstliku magusainega, mis hoiab karbamiidi ja suhkrusisalduse madalal tasemel. Kerged apelsinimahl 8-untsi portsjonil on 13 grammi süsivesikuid ja 10 grammi suhkrut – pool tavalisest apelsinimahla klaasist. Kerge viinamarjamahl on vastavalt 12 grammi ja 11 grammi süsivesikuid ja suhkrut. Et vältida kunstlikke magusaineid, proovige väikse suhkrusisaldusega õunamahla väikelastele. See mahl lahjendatakse veega ja 40% vähem suhkrut kui originaal. See sisaldab 16 grammi süsivesikuid ja 15 grammi suhkrut.

Karbi- ja suhkruvaba mahlajooki puhul pidage meeles toiduga kokteilijooki, kunstliku magusainega magustatud mahlapõhist joogi. Kommertsiaalselt kättesaadavast jõhvikamahlakohvist koosnev 8-untsi portsjon on ainult 5 kalorit ja süsivesikuid ega suhkrut. Võrdluseks on 100-protsendilise jõhvikamahla 8-untsi portsjon 31 grammi süsivesikuid ja 31 grammi suhkrut. Kuid kuna need joogid ei sisalda palju tegelikku mahla, ei saa te tegelikke puuvilja- ja köögiviljamahlade toiteväärtust – ja te saate ka teie kunstlike magusainete tarbimist.

Puu peale taimemahla

Madala rasvasisaldusega köögiviljamahlad

Kerge puuviljamahl

Dieet “mahl” Joogid